Osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018

KONKURSY WIEDZY

Kamil Kloc (kl. 6b) - FINALISTA PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU Z PRZYRODY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Rafał Dudziak (kl. 6b) - wyróżnienie międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny 2018"

Oliwia Różycka (kl. 6b) - finalistka Rejonowego Konkursu Biblijnego

Pieniążek, Natalia Witkowska (kl. 6a), Sandra Witkowska, Patryk Chmiel (kl. 7b) (zespół) - III miejsce w Międzyszkolnym X Turnieju Pierwszej Pomocy "Uczeń ratowniczek"

Wiktor Mazur (kl. 3) -wyróżnienie międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny 2018"

Tomasz Ferenc (kl. 3) - wyróżnienie międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny 2018"

Malinowski Kacper (kl. 2) - wyróżnienie międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny 2018"

Adam Lasota (kl. 3c) - IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym "I Ty możesz zostać ekologiem"

Mikołaj Hrycyna (kl. 3b) - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym "I Ty możesz zostać ekologiem"

Olaf Błażej (kl. 3a) - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym "I Ty możesz zostać ekologiem"

Mikołaj Raróg (kl. 2) - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym "I Ty możesz zostać ekologiem"

Berenika Brydak, Adrianna i Alicja Kuźmińskie, Hubert Stachowicz (zespół)  (kl. 3c) - IV miejsce w Międzyszkolnym X Turnieju Pierwszej Pomocy "Uczeń ratowniczek"

KONKURSY ARTYSTYCZNE

KLASY 4-7

Żaklina Oliwa (kl. 5a) – III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jesienią góry są najszczersze”

Laura Grębowska (kl. 7b) – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jesienią góry są najszczersze”

Patryk Płodzień (kl. 4a) – III miejsce w Międzyszkolnym konkursie „Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły”

Mateusz Bigdoń (kl. 4b) – wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie „Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły”

Amelia Małachowska (kl. 4b) – wyróżnienie w Konkursie Plastycznym Rysunkowym „Szopka oczami dziecka”-Przemyśl

Róża Mazur (kl. 7b) - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”

Laura Grębowska (kl. 7b) - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”

Zuzanna Pałys (kl. 7 b) – II miejsce w XXV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Szopka betlejemska w oczach dziecka – 2017”

Aleksandra Piekło (kl. V a) - nagroda główna w XXV Jubileuszowej Edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2018

Marcin Piekło (kl. IV a) - nagroda główna w XXV Jubileuszowej Edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2018

Patrycja Kyc (kl. V a) - wyróżnienie w XXV Jubileuszowej Edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2018

Izabela Pyś (kl. V a) - wyróżnienie w XXV Jubileuszowej Edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2018

Kamil Kloc (kl. VI b) - wyróżnienie w XXV Jubileuszowej Edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2018

Kamil Kloc (kl. VI b) – wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Gwiazdo świeć, kolędo leć, misterium niech się dzieje…”

Patrycja Kyc (kl. Va) – I miejsce w Międzyszkolnym rodzinnym konkursie plastycznym „Święta rodzina w obrazach”

Maja Zając (kl. VI b) – wyróżnienie w Międzyszkolnym rodzinnym konkursie plastycznym „Święta rodzina w obrazach”

Maja Zając (kl. VI b) – nagroda główna w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Pocztówka z Rzeszowa” – pod hasłem „Pokaż nam współczesny Rzeszów”
Amelia Lesińska
(kl. 7a) I miejsce w konkursie filmowym „Nakręć się na środowisko”

Aleksandra Piekło (kl. 5) - III miejsce w kategorii soliści w XX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Karolina Sąsiadek (kl. 6b) - wyróżnienie w kategorii soliści w XX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Laura Grębowska i Różą Mazur (kl. 7b) - III miejsce w kategorii zespół w XX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Laura Grębowska (kl. 7b) - I miejsce w I Podkarpackim Przeglądzie Piosenki turystycznej i poetyckiej

Karolina Sąsiadek (kl. 6b) - III miejsce w kategorii 10-12 lat w Dębica Open Festival

KLASY 1-3

Kornelia Szmist (kl. 2a) - nagroda W Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Świąteczne chwile zamknięte w ramce"

Milena Lesińska  (kl. 2a) - nagroda w konkursie pt. "Mój Przyjaciel Miś - bohater z ulubionej bajki"

Radosław Sznilik (kl. III b) - nagroda główna w XXV Jubileuszowej Edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2018

Gabriela Kloc ( kl. I a) - wyróżnienie w XXV Jubileuszowej Edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2018

KONKURSY SZKOLNE

Ekspert TABLICZKI MNOŻENIA

Klasy 3a, 3b, 3c:

I miejsce i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia: Tomasz Ferenc

II miejsce: Wiktor Mazur

III miejsce:  Berenika Brydak

Klasy 4a, 4b, 4c:

I miejsce i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia:

Aleksandra Kapuścińska, kl. 4b

II Miejsce:

Jakub Papiernik, kl.4a; Aleksandra Gernand, kl.4a; Ida Rybka, kl.4a;  Mikołaj Lenart, kl.4b,

III miejsce:

Julia Fitał, kl. 4a; Paweł Guzik, kl. 4a; Daria Przybyła, kl. 4b,

Wyróżnienie:

Iga Pasierb, kl. 4a; Mateusz Bigdoń, kl. 4b; Błażej Dziedzic, kl. 4c; Jakub Lewandowski – Socha, kl. 4c; Michał Kubiak, kl. 4c

Klasa 5a:

WYRÓŻNIENIE

Karina Nebesna

Kamil Kloc

Szkolno-przedszkolny konkurs „Szopek Bożonarodzeniowych”

Nagrody główne:

1. Pyś Izabela kl. Va