tel. +48 17 748 24 30
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Misja szkoły

"Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."

Osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018

 

KONKURSY WIEDZY

Kamil Kloc (kl. 6b) - FINALISTA PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU Z PRZYRODY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Rafał Dudziak (kl. 6b) - wyróżnienie międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny 2018"

Oliwia Różycka (kl. 6b) - finalistka Rejonowego Konkursu Biblijnego

 

Pieniążek, Natalia Witkowska (kl. 6a), Sandra Witkowska, Patryk Chmiel (kl. 7b) (zespół) - III miejsce w Międzyszkolnym X Turnieju Pierwszej Pomocy "Uczeń ratowniczek"

 

Wiktor Mazur (kl. 3) -wyróżnienie międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny 2018"

Tomasz Ferenc (kl. 3) - wyróżnienie międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny 2018"

Malinowski Kacper (kl. 2) - wyróżnienie międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny 2018"

Adam Lasota (kl. 3c) - IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym "I Ty możesz zostać ekologiem"

Mikołaj Hrycyna (kl. 3b) - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym "I Ty możesz zostać ekologiem"

Olaf Błażej (kl. 3a) - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym "I Ty możesz zostać ekologiem"

Mikołaj Raróg (kl. 2) - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym "I Ty możesz zostać ekologiem"

Berenika Brydak, Adrianna i Alicja Kuźmińskie, Hubert Stachowicz (zespół)  (kl. 3c) - IV miejsce w Międzyszkolnym X Turnieju Pierwszej Pomocy "Uczeń ratowniczek"

KONKURSY ARTYSTYCZNE

KLASY 4-7

Żaklina Oliwa (kl. 5a) – III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jesienią góry są najszczersze”

Laura Grębowska (kl. 7b) – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jesienią góry są najszczersze”

Patryk Płodzień (kl. 4a) – III miejsce w Międzyszkolnym konkursie „Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły”

Mateusz Bigdoń (kl. 4b) – wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie „Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły”

Amelia Małachowska (kl. 4b) – wyróżnienie w Konkursie Plastycznym Rysunkowym „Szopka oczami dziecka”-Przemyśl

Róża Mazur (kl. 7b) - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”

Laura Grębowska (kl. 7b) - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”

Zuzanna Pałys (kl. 7 b) – II miejsce w XXV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Szopka betlejemska w oczach dziecka – 2017” 

Aleksandra Piekło (kl. V a) - nagroda główna w XXV Jubileuszowej Edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2018 

Marcin Piekło (kl. IV a) - nagroda główna w XXV Jubileuszowej Edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2018 

Patrycja Kyc (kl. V a) - wyróżnienie w XXV Jubileuszowej Edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2018

Izabela Pyś (kl. V a) - wyróżnienie w XXV Jubileuszowej Edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2018

Kamil Kloc (kl. VI b) - wyróżnienie w XXV Jubileuszowej Edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2018

Kamil Kloc (kl. VI b) – wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Gwiazdo świeć, kolędo leć, misterium niech się dzieje…”

Patrycja Kyc (kl. Va) – I miejsce w Międzyszkolnym rodzinnym konkursie plastycznym „Święta rodzina w obrazach”

Maja Zając (kl. VI b) – wyróżnienie w Międzyszkolnym rodzinnym konkursie plastycznym „Święta rodzina w obrazach”

Maja Zając (kl. VI b) – nagroda główna w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Pocztówka z Rzeszowa” – pod hasłem „Pokaż nam współczesny Rzeszów”
Amelia Lesińska
(kl. 7a) I miejsce w konkursie filmowym „Nakręć się na środowisko”

Aleksandra Piekło (kl. 5) - III miejsce w kategorii soliści w XX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Karolina Sąsiadek (kl. 6b) - wyróżnienie w kategorii soliści w XX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Laura Grębowska i Różą Mazur (kl. 7b) - III miejsce w kategorii zespół w XX Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Laura Grębowska (kl. 7b) - I miejsce w I Podkarpackim Przeglądzie Piosenki turystycznej i poetyckiej

Karolina Sąsiadek (kl. 6b) - III miejsce w kategorii 10-12 lat w Dębica Open Festival

 

 KLASY 1-3

Kornelia Szmist (kl. 2a) - nagroda W Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Świąteczne chwile zamknięte w ramce"

Milena Lesińska  (kl. 2a) - nagroda w konkursie pt. "Mój Przyjaciel Miś - bohater z ulubionej bajki" 

Radosław Sznilik (kl. III b) - nagroda główna w XXV Jubileuszowej Edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2018 

Gabriela Kloc ( kl. I a) - wyróżnienie w XXV Jubileuszowej Edycji Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2018

 


 

KONKURSY SZKOLNE

 

Ekspert TABLICZKI MNOŻENIA

Klasy 3a, 3b, 3c:

I miejsce i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia: Tomasz Ferenc

II miejsce: Wiktor Mazur

III miejsce:  Berenika Brydak

Klasy 4a, 4b, 4c:

I miejsce i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia:

Aleksandra Kapuścińska, kl. 4b

II Miejsce:

Jakub Papiernik, kl.4a; Aleksandra Gernand, kl.4a; Ida Rybka, kl.4a;  Mikołaj Lenart, kl.4b,

III miejsce:

Julia Fitał, kl. 4a; Paweł Guzik, kl. 4a; Daria Przybyła, kl. 4b,

Wyróżnienie:

Iga Pasierb, kl. 4a; Mateusz Bigdoń, kl. 4b; Błażej Dziedzic, kl. 4c; Jakub Lewandowski – Socha, kl. 4c; Michał Kubiak, kl. 4c

Klasa 5a:

I miejsce i tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia: Olga Gutkowska

II miejsce: Patrycja Kyc

III miejsce: Zofia Gnoińska

Wyróżnienie: Żaklina Oliwa, Maria Guzik, Zuzanna Gnoińska

 

Konkurs plastyczny o św. Janie Kantym

Klasy (3-4)

-klasa 3a – I miejsce

-klasa 3b – II miejsce

-klasa 4a – III miejsce

Klasy (5-7)

-klasa 7a,b – I miejsce

-klasa 6a – II miejsce

-klasa 5a – III miejsce

Wyróżnienie:

-klasa 6a


II SZKOLNY KONKURS POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Oto wyniki:

 

 KLASY II - IV

RECYTACJA

WOKAL

I MIEJSCE

Jagoda Rejment

Alicja Marczydło

II MIEJSCE

Berenika Brydak

-

III MIEJSCE

Małgorzata Misielak

-

WYRÓŻNIENIE

Kornelia Szmist

Martyna Osowicz

 

 

 KLASY V - VII

RECYTACJA

WOKAL  - LAUREACI

I MIEJSCE

Laura Grębowska

 

Aleksandra Piekło, Bartosz Kamiński, Karolina Sąsiadek

II MIEJSCE

Róża Mazur

III MIEJSCE

Jakub Sierżęga

Rafał Juroszek

WYRÓŻNIENIE

Karina Nebesna

Kamil Kloc

 

Szkolno-przedszkolny konkurs „Szopek Bożonarodzeniowych”

Nagrody główne:

1. Pyś Izabela kl. Va

2. Kyc Patrycja kl. Va

3. Rynkiewicz Natalia kl. Ib

4. Kloc Gabriela kl. Ia

5. Kloc Kamil kl. VIb

6. Sokal Weronika kl. IIIc

7. Szmilik Radosław kl. IIIb

8. Piekło Marcin kl. IVa

9. Piekło Aleksandra kl. Va

Wyróżnienie:

1. Sąsiadek Karolina kl. VIb

 

Bohaterowie Naszej Niepodległości 1918 - 2018

Laureaci: 

Julia Fitał kl. 4a

Patryk Płodzień kl. 4a

Ida Rybka kl. 4a

Kamil Kloc kl. 6b

Maja Zając kl. 6b

Laura Stecko kl. 6a

Liwia Kubiak kl. 7a

Filip Wantrych kl. 7a

 

Konkurs z języka angielskiego kl. VI i VII

I miejsce – Julia Zielińska kl 6b

II miejsce – Wiktor Gutkowski 7b

III miejsce – Amelia Lesińska 7a

 

 IV WIELKANOCNY TURNIEJ DARTA


klasy 1-4                                  
1 miejsce Berenika Brydak   
2 miejsce Patryk Płodzień   
3 miejsce Kryspin Dubczyk   
4 miejsce Gustaw Zatorski   
5 miejsce Jakub Lewandowski-Socha   

 

klasy 5-7

1 miejsce Iza Pyrcz

2 miejsce Julia Chmiel

3 miejsce Wiktoria Pieniążek

4 miejsce  Patryk Porada

 

Mistrz Ortografii klas 2-3

I miejsce - Kinga Wojtowicz 3c

II miejsce – Natalia Chyłek 3a

III miejsce – Mateusz Lampart 3b