Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

KONKURSY WIEDZY

kl. I-III

Emilia Chorzępa (kl. 2) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Magdalena Fitał (kl. 2) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

kl. IV-VIII

Wiktor Mazur (kl. 4a) - wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Tomasz Ferenc (kl. 4c) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Mateusz Grzebyk (kl. 8b) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Aleksandra Kapuścińska (kl. 5c) - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Zima w Dolinie Muminków”

Błażej Dziedzic (kl. 5c) - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Zima w Dolinie Muminków”

Kajetan Pastuszak (kl. 5c) - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Zima w Dolinie Muminków”

KONKURSY ARTYSTYCZNE

kl. I-III

Gabriela Kloc (kl. 2) - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Jesienią góry są najszczersze”

Mikołaj Malec (kl. 3) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Słońce, woda i przygoda”

Kinga Kloc (kl. 2b) - III nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “Święty Hubert wzorem współczesnego Ekologa”

Madzia Sieńko (kl. 1a) - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “Święty Hubert wzorem współczesnego Ekologa”

Milena Lesińska (kl. 3) - wyróżnienie w konkursie "Bezpieczna droga do szkoły i przedszkola"

Kornelia Szmist (kl. 3) - III miejsce w międzyszkolnym Konkursie kolęd i pastorałek

Zuzanna Pasierb ( kl. 3) - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie "Postać Świętego Mikołaja"

kl. IV-VIII

Laura Grębowska (kl. 8b) - III miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Agnieszki Osieckiej „Z serca do serca”

Kinga Wójtowicz (kl. 4c) - wyróżnienie w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Agnieszki Osieckiej „Z serca do serca”

Kamil Kloc (kl. 7b) - III miejsce w  konkursie fotograficznym organizowanym przez Archiwum Państwowe w Rzeszowie oraz odział IPN pt.”Ślady niepodległości”

Maria Guzik (kl. 6) - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Jesienią góry są najszczersze”

Ewelina Brona (kl. 8a) - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Jesienią góry są najszczersze”

Laura Grębowska (kl. 8b) - II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Aleksandra Piekło (kl. 6) - wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Joanny Florczak (KL. 5c) - nagroda w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Mój pomysł na ilustrację do ulubionej książki”

Laura Grębowska (kl. 8b) - tytuł MISTRZ RECYTACJI w XII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. „POEZJA O ŻOŁNIERZU POLSKIM”

Róża Mazur (kl. 8b) - I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. „POEZJA O ŻOŁNIERZU POLSKIM”

Patryk Płodzień (kl. 5a) -wyróżnienie w  VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym- "Bombki choinkowe w obrazach."

Maja Zając (kl. 7b) - wyróżnienie w  VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym- "Bombki choinkowe w obrazach."

Laura Grębowska (kl. 8b) - I miejsce w XXI Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Aleksandra Piekło (kl. 6) - I miejsce w XXI Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Laura Grębowska (kl. 8b) - I miejsce w XVI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim i Poezji Śpiewanej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Kaja Warnecka (kl. 7b) - III miejsce w konkursie na „Eko wiersz” organizowanym przez Prezydenta Miasta Rzeszowa

Kacper Chmiel (kl. 4a) - wyróżnienie w konkursie "Dom moich marzeń"

Lena Safin (kl. 4c) - wyróżnienie w konkursie "Dom moich marzeń"

KONKURSY SPORTOWE

kl. I-III

Gabriela Kloc (kl. 2b) - II miejsce w Biegach Młodzieżowych "4 Sparing" (dystans 800 m)

kl. IV-VIII

Bartosz Budziaszek (kl. 8b) - II miejsce w Biegach Młodzieżowych "4 Sparing" (dystans 300 m)

KONKURSY SZKOLNE

Kajetan Pastuszak

Wyróżnienie

Błażej Dziedzic

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY pt. „Kokarda narodowa”

Laureaci: Dawid Gunter, Rafał Juroszek, Julia Chylińska, Joanna Florczak, Emilia Kiedrowska, Miłosz Orzakiewicz, Maja Chylińska, Weronika Patkowska, Izabela Pyś, Patryk Płodzień

III SZKOLNY KONKURS POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Aleksandra Winiarz, kl. 4a,

Paula Pietraszek, kl. 4a,

Weronika Gawłowska, kl. 4a,

Nikola Kuźmińska, kl. 4c.

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLAS VII I VIII

I miejsce – Julia Zielińska kl 7b

II miejsce – Julia Firlej kl 8a

III miejsce – Nikodem Pastuła kl 8b