tel. +48 17 748 24 30
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Misja szkoły

"Podaj mi swoją dłoń,
zmierzamy w tym samym kierunku.
Drogowskazem jest: prawda, miłość, piękno i dobro."

Osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

KONKURSY WIEDZY

kl. I-III

Emilia Chorzępa (kl. 2) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Magdalena Fitał (kl. 2) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

 

kl. IV-VIII

Wiktor Mazur (kl. 4a) - wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Tomasz Ferenc (kl. 4c) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Mateusz Grzebyk (kl. 8b) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Aleksandra Kapuścińska (kl. 5c) - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Zima w Dolinie Muminków”

Błażej Dziedzic (kl. 5c) - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Zima w Dolinie Muminków”

Kajetan Pastuszak (kl. 5c) - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Zima w Dolinie Muminków”

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

kl. I-III

Gabriela Kloc (kl. 2) - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Jesienią góry są najszczersze”

Mikołaj Malec (kl. 3) - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Słońce, woda i przygoda”

Kinga Kloc (kl. 2b) - III nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “Święty Hubert wzorem współczesnego Ekologa”

Madzia Sieńko (kl. 1a) - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym “Święty Hubert wzorem współczesnego Ekologa”

Milena Lesińska (kl. 3) - wyróżnienie w konkursie "Bezpieczna droga do szkoły i przedszkola"

Kornelia Szmist (kl. 3) - III miejsce w międzyszkolnym Konkursie kolęd i pastorałek

Zuzanna Pasierb ( kl. 3) - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie "Postać Świętego Mikołaja"

 

kl. IV-VIII

Laura Grębowska (kl. 8b) - III miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Agnieszki Osieckiej „Z serca do serca”

Kinga Wójtowicz (kl. 4c) - wyróżnienie w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Agnieszki Osieckiej „Z serca do serca”

Kamil Kloc (kl. 7b) - III miejsce w  konkursie fotograficznym organizowanym przez Archiwum Państwowe w Rzeszowie oraz odział IPN pt.”Ślady niepodległości”

Maria Guzik (kl. 6) - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Jesienią góry są najszczersze”

Ewelina Brona (kl. 8a) - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie fotograficznym „Jesienią góry są najszczersze”

Laura Grębowska (kl. 8b) - II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Aleksandra Piekło (kl. 6) - wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Joanny Florczak (KL. 5c) - nagroda w V edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Mój pomysł na ilustrację do ulubionej książki”

Laura Grębowska (kl. 8b) - tytuł MISTRZ RECYTACJI w XII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. „POEZJA O ŻOŁNIERZU POLSKIM”

Róża Mazur (kl. 8b) - I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. „POEZJA O ŻOŁNIERZU POLSKIM”

Patryk Płodzień (kl. 5a) -wyróżnienie w  VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym- "Bombki choinkowe w obrazach."

Maja Zając (kl. 7b) - wyróżnienie w  VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym- "Bombki choinkowe w obrazach."

Laura Grębowska (kl. 8b) - I miejsce w XXI Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Aleksandra Piekło (kl. 6) - I miejsce w XXI Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Laura Grębowska (kl. 8b) - I miejsce w XVI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim i Poezji Śpiewanej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Kaja Warnecka (kl. 7b) - III miejsce w konkursie na „Eko wiersz” organizowanym przez Prezydenta Miasta Rzeszowa

Kacper Chmiel (kl. 4a) - wyróżnienie w konkursie "Dom moich marzeń"

Lena Safin (kl. 4c) - wyróżnienie w konkursie "Dom moich marzeń"

 

KONKURSY SPORTOWE

kl. I-III

Gabriela Kloc (kl. 2b) - II miejsce w Biegach Młodzieżowych "4 Sparing" (dystans 800 m)

kl. IV-VIII

Bartosz Budziaszek (kl. 8b) - II miejsce w Biegach Młodzieżowych "4 Sparing" (dystans 300 m)

 

 


 

KONKURSY SZKOLNE

EKSPERT TABLICZKI MNOŻENIA

 

Klasy 4a, 4b, 4c:

 

 

kl.4a

kl. 4b

kl. 4c

I miejsce i tytuł Eksperta

Aleksandra Winiarz

Dominik Mazur

 Berenika Brydak

II miejsce

Martyna Koterba

Małgorzata Misielak

 Lena Safin

III miejsce

Hubert Warzocha
Maciej Szlęzak

Wiktor Mazur

 Nikola Kuźmińska

Wyróżnienie

Paula Pietraszek

Maja Chylińska
Mateusz Lenart

 Krystian Sierżęga

Klasy 5a, 5b, 5c:

 

kl.5a

kl. 5b

kl. 5c

I miejsce i tytuł Eksperta

Paweł Guzik

Szymon Strygun

Aleksandra Kapuścińska

II miejsce

Aleksandra Gernand

Daria Przybyła

Gustaw Zatorski

III miejsce

Kinga Dziadek

Mateusz Bigdoń
Mikołaj Lenart

Kajetan Pastuszak

Wyróżnienie

 

 

Błażej Dziedzic

 

 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY pt. „Kokarda narodowa”

Laureaci: Dawid Gunter, Rafał Juroszek, Julia Chylińska, Joanna Florczak, Emilia Kiedrowska, Miłosz Orzakiewicz, Maja Chylińska, Weronika Patkowska, Izabela Pyś, Patryk Płodzień

 

 III SZKOLNY KONKURS POEZJI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

grupa wiekowa klasy I - IV

 

RECYTACJA

WOKAL

I MIEJSCE

Małgorzata Misielak

Kinga Wojtowicz

II MIEJSCE

Aleksandra Winiarz

Zofia Ratajczak

III MIEJSCE

Michał Kapuściński

Kornelia Szmist

WYRÓŻNIENIE

Izabela Malec
Sabina Filip
Szczepan Pastuszak
Nikola Kuźmińska

Adrianna 

grupa wiekowa klasy V - VIII

 

RECYTACJA

WOKAL

I MIEJSCE

Laura Grębowska

Martyna Osowicz

II MIEJSCE

Jagoda Rejment

Aleksandra Piekło

III MIEJSCE

Róża Mazur

-

WYRÓŻNIENIE

Błażej Dziedzic
Maria Guzik
Patrycja Sitarska
Laura Stecko
Kamil Kloc
Rafał Juroszek
Mateusz Grzebyk

Julia Chylińska

Julia Fitał

 

MISTRZ DZIAŁAŃ PISEMNYCH

I miejsce:     Mateusz Lenart, kl. 4b

II miejsce:   Małgorzata Misielak, kl. 4b

III miejsce:  Natalia Kiedrowska, kl.4b

wyróżnienie: Tomasz Ferenc, kl. 4c,

Aleksandra Winiarz, kl. 4a,

Paula Pietraszek, kl. 4a,

Weronika Gawłowska, kl. 4a,

Nikola Kuźmińska, kl. 4c.

 

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLAS VII I VIII

I miejsce – Julia Zielińska kl 7b

II miejsce – Julia Firlej kl 8a

III miejsce – Nikodem Pastuła kl 8b

Wyróżnienie: Amelia Lesińska kl 8a

 

MATEMATYCZNY CZAR PAR

I miejsce: Olga Gutkowska i Maria Guzik, kl. 6a

II miejsce: Julia Fitał i Martyna Osowicz, kl. 5a

III miejsce: Aleksandra Gernand i Ida Rybka, kl. 5a

Wyróżnienie zdobyli również:

o   Daniel Bilski i Kamil Sokal, kl. 6a
o   Paweł Guzik i Patryk Płodzień, kl. 5a
o   Emilia Kiedrowska i Zuzanna Gnoińska, kl. 6a
o   Daria Przybyła i Kinga Lampart, kl. 5b
o   Kajetan Pastuszak i Michał Kubiak, kl. 5c

 

MATEMATYKA MALOWANA (konkurs dla klas czwartych)

Szczególne wyróżnienia przyznano uczniom:
Natalia Kiedrowska (4b)
Ksawery Potoczny (4b)
Martyna Koterba (4a)
Amelia Szal (4c)
Max Szałański (4a)