Andrzejki klas 1-3

W naszej szkole 29 listopada odbyła się Magiczna Zabawa Andrzejkowa klas 1-3. "Świetlicowe Aquarium" zamieniło się z Komnatę Tajemnic, w której uczniowie, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, losowali wróżby.

Piękne wróżki z magiczną kulą i czarodziejskimi gadżetami przepowiadały przyszłość. Symbole wiedzy magicznej, świece, lampiony i inne elementy dekoracji dodawały tajemniczości całej scenerii. Sala gimnastyczna natomiast  była miejscem pełnym zaczarowanych postaci. Uczniowie wraz ze swoimi opiekunami tańczyli i bawili się wspólnie przy dźwiękach skocznej muzyki. Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal. Wszyscy zadowoleni wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru.